Pasowanie na czytelnika

4 kwietnia 2019 pierwszoklasiści z naszej szkoły
dołączyli oficjalnie do grona czytelników.
Pierwszaki obejrzały spektakl  „Księżniczka na ziarnku grochu”, który specjalnie dla nich przygotowali uczniowie z  klasy VII A, pod kierunkiem pań: 
Urszuli Andrzejczuk i Edyty Hubczuk. 
Po przedstawieniu najmłodsi czytelnicy otrzymali „certyfikaty czytelnika”, oraz własnoręcznie podpisali umowę z książką, której obiecali szacunek i zainteresowanie czytelnictwem. Starsi koledzy zapoznali ich także z zasadami korzystania z biblioteki i korzyściami wynikającymi z czytania. Wkrótce po uroczystości nauczyciele bibliotekarze cieszyli się olbrzymią frekwencją pierwszaków w bibliotece 🙂

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej