PIERWSZAKI ROKU 2018

Klasa 1C przystąpiła do Plebiscytu ,, PIERWSZAKI ROKU 2018”.

W dniu 12 maja 2018 na łamach Dziennika Wschodniego zostało opublikowane zdjęcie  klasy 1 C

oraz wszystkich klas zgłoszonych do plebiscytu. Na każde zdjęcie można głosować.

Głosowanie w plebiscycie Pierwszaki Roku 2016 odbywa się za pośrednictwem SMS-ów

i potrwa od 12 maja do 23 maja 2018 do godz. 21.

SMS-y należy przesłać na numer 72601 w treści wpisując DW.6 (numer klasy 1C)

Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów

oraz kuponów drukowanych w gazecie.

Klasa, która wygra, otrzyma sesję zdjęciową, wycieczkę do  Bałtowa. Szkoła laureatów otrzyma też voucher na  promocję szkoły na łamach „Dziennika Wschodniego” o wartości ponad 5 tys. złotych.  Klasy, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają voucher na promocję placówki na łamach Dziennika Wschodniego o wartości 2,5 oraz tysiąca złotych oraz pamiątkowe dyplomy.

Prosimy o głosy.

Uczniowie klasy 1 C z wychowawcą Jolantą Szubarczyk