Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Pierwsze sukcesy sportowe uczniów klas III

Uczniowie kl. III mają za sobą pierwsze turnieje piłkarskie. 20 maja 2011 r. odbyła się pierwsza runda turnieju o Puchar Tymbarku z cyklu „Z podwórka na stadion”, nasza szkoła wystawiła dwie drużyny chłopców (opiekunowie p. Mariusz Michalczuk i p. Maciej Biegajło) oraz jedną dziewcząt (opiekun p. Kinga Dylawerska – Wójtowicz). Lepiej
spisały się dziewczęta zajmując 2 lokatę. Chłopcy pomimo bardzo dobrej gry tym razem nie stanęli na podium.
Stare przysłowie mówi: „co się odwlecze…”  i kilka dni później, w turnieju zorganizowanym przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej najmłodsi „sportowcy” z trójki zajęli I miejsce, pokonując najpierw drużynę TOP 54 w stosunku 2:1, następnie swoich rówieśników z Łomaz 4:1 oraz ekipę sp 1 Biała Podlaska 7:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Jakub Polok, który w nagrodę otrzymał min. piłkę, getry. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, piłkę i okazały puchar. Oby te sukcesy zapoczątkowały dalszy harmonijny rozwój młodych sportowców. Oto skład zwycięskiej drużyny: Jakub Polok, Dawid Fic, Marcin Michalczuk, Filip Stańczyk, Grzegorz Miroński, Mateusz Uss, Łukasz Uss, Dawid Karasiuk, Piotr Cielecki.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej