Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Piłka Ręczna i … mistrzostwo powiatu!

Piłkarze ręczni z naszej szkoły w składzie:
Semeniuk Eryk, Fiedoruk Jakub, Kozakiewicz Kajetan, Kubicki Marcel, Lewandowski Bartosz, Polok Damian, Raczkowski Patryk, Zacharuk Adrian, Urban Joachim, Kobyliński Robert, Wachulik Marcel, Kowieski Eryk, Tur Maciej oraz Polok Kacper
zdobyli mistrzostwo powiatu pokonując na swojej drodze drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz w finale drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 9. Nasi uczniowie jednocześnie otrzymali awans do kolejnego etapu rozgrywek, który odbędzie się w kwietniu w Łukowie. 
Trenerami naszej drużyny byli Marek Kubiszewski oraz Marcin Stefaniec.
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej