Podsumowanie II konkursu plastycznego.

W dniu 07 czerwca br. w świetlicy szkolnej podsumowany został II konkurs plastyczny ,,OWOCOWO ZNACZY ZDROWO. KTO JE WARZYWA TEN WYGRYWA. ŻEBY W PEŁNI ZDROWYM BYĆ, TRZEBA MLEKO CO DZIEŃ PIĆ” w ramach działań towarzyszących ,,Programu dla szkół”. Cieszy nas fakt, że uczniowie naszej szkoły mają świetne pomysły na promocję świadomego, zdrowego żywienia. A oto wyniki konkursu:
I miejsce 
DARIA SAŁAMACH I d 
II miejsce AMELIA DOLUK V c
III miejsce 
ALICJA ZAJĄC I b
Wyróżnienia
OLIWIA SUCHARZEWSKA I b
IGOR SAWICKI I c
KAMIL ŁOJEWSKI I c
AGATA MATWIEJUK I c
MARCEL WACHULIK V d
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy!!!
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej