Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2009/2010

Dnia 08.11.2010 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Miasta Biała Podlaska w roku szkolnym 2009/2010 r.  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej Marta Cybulska – Demczuk powitała zaproszonych gości wśród których znaleźli się: Andrzej Czapski – Prezydent Miasta Biała Podlaska, Waldemar Godlewski – Wice Prezydent Miasta Biała Podlaska, Anna Kaliszuk – Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Maciej Kosik – Przewodniczący Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego, a także dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego, najlepsi sportowcy i media.  Szkoły, które zdobyły najwięcej punktów rywalizacji sportowej otrzymały pamiątkowe puchary. Zostały przyznane również listy gratulacyjne nauczycielom za wyniki sportowe w finałach wojewódzkic i ogólnopolskich. Całą uroczystość uatrakcyjniały występy uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej (tańce, śpiew, pokazy gimnastyczne, taekwon-do, cheearladers, gry zespołowe) – przygotowane przez nauczycieli SP3: B. Tarasiuk, K. Dylawerską – Wójtowicz, E. Tarantowicz, M. Michalczuka, M. Biegajło. Koordynator imprezy BSZS – E. Tarantowicz, dekoracje – R. Trynkiewicz, D. Pytka, nagłośnienie – W. Tokarski.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej