Pokaz piłki ręcznej w AWFie

Pokaz piłki ręcznej w AWFie

W dniu 6 października 2018 r. podczas meczu I LIGI: AZS AWF Biała Podlaska – KSSPR Końskie, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej wystąpili przed bialską publicznością w małym pokazie piłki ręcznej.

Była to bardzo dobra okazja do zaprezentowania się młodych zawodników UKS Olimpia, którzy są objęci ogólnopolskim programem OŚRODKI SZKOLENIA W PIŁCE RĘCZNEJ. Zajęcia w OSPR prowadzą: Marcin Stefaniec, Łukasz Kandora, Marek Kubiszewski i Mariusz Michalczuk. Serdecznie zapraszamy chłopców z klas 4-8 do zapisywania się i trenowania piłki ręcznej Poniżej mała fotorelacja z pokazu. Pierwszy, ale zapewne nie ostatni taki pokaz.

p.s.

Pokaz przygotował: Mariusz Michalczuk

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej