Poznajemy pracę leśniczego.

Dnia 22.11.2017 w szkolnej świetlicy gościliśmy Leśniczego p.Piotra Pietkiewicza,pasjonata lasów oraz wszystkiego co kojarzy się z naturą.W spotkaniu uczestniczyli uczniowie ze świetlicy i klasa 3g pod opieką wychowawcy p.Katarzyny Chodzińskiej.Uczniowie w czasie spotkania mogli ciekawie spędzić czas słuchając opowieści o lasach i ich mieszkańcach.Pan Leśniczy scharakteryzował poszczególne piętra lasu.Zaprezentował też poroże jelenia łosia oraz sarny.Była mowa też o paśnikach i dokarmianiu zwierzyny podczas zimy.Niecodzienne spotkanie zapewne na długo pozostanie młodym słuchaczom w pamięci.

Organizatorem spotkania była p.Renata Zając.
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej