Prezydent Miasta Biała Podlaska gościł w naszej szkole

Prezydent Miasta Biała Podlaska gościł w naszej szkole

Dnia 14 lutego 2018 roku naszą szkołę odwiedził Prezydent Białej Podlaskiej pan Dariusz Stefaniuk.
Prezydent odpowiedział na zaproszenie wychowawcy klasy 7 D p. Mariusza Michalczuka i wziął udział w lekcji wychowawczej klasy sportowej.
Uczniowie mieli okazje zapytać o sprawy niekoniecznie związane z pełnieniem funkcji przez Pana Stefaniuka, chociaż i takie pytania padały, jednak bardziej ich interesowało to, jak wiele czasu pochłania bycie „szefem” miasta, jak spędza czas wolny, jakie ma hobby, czy trenuje jakiś sport, czy ma czas na grę na konsoli itp.
Lekcja przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, Prezydent stwierdził, iż to pierwszy przypadek, że został zaproszony na takie bezpośrednie spotkanie z młodzieżą do szkoły, zazwyczaj to młodzież odwiedza prezydenta w urzędzie. Na koniec Pan Dariusz Stefaniuk otrzymał od klasy certyfikat udziału w lekcji z podpisami wszystkich obecnych uczniów, a uczniowie otrzymali pamiątkowe kubeczki z logo Białej Podlaskiej z życzeniami sukcesów sportowych i edukacyjnych.
Kto będzie kolejnym gościem w klasie 7 D? …… póki co, to tajemnica 😉

Autor: Mariusz Michalczuk

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej