Przedstawienie teatralne w Przedszkolu Samorządowym nr 6 w Białej Podlaskiej

Dnia 25 kwietnia 2018r uczniowie z klasy 3a i 3g w ramach promocji szkoły w środowisku lokalnym zaprezentowali przedszkolakom z Przedszkola Samorządowego nr 6 przy ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej przedstawienie teatralne pt. ,,Bal w pokoiku lal”. Po spektaklu teatralnym uczennice z klasy IV c przedstawiły dzieciom różnego rodzaju metody i formy nauki języka angielskiego poprzez zabawę. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, taneczne oraz językowe. Gra młodych aktorów oraz piękne stroje przyciągnęły uwagę dzieci, które z dużym zainteresowaniem oglądały spektakl. Na twarzach maluchów widać było uśmiech i zadowolenie. Całe spotkanie zakończyło się gromkimi brawami. Uczniów do występu przygotowały wychowawczynie: pani Joanna Rogowska, Katarzyna Chodzińska oraz Natalia Żylik.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej