Przełajowe biegi sztafetowe.

W Adamowie 27 października 2017r.odbyły się Finały Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Dwie najlepsze drużyny dziewcząt z Naszej Szkoły w kategorii Igrzyska dzieci reprezentowały nasz rejon w Finale Województwa – drużyna kl.IV (dziewczęta p. Kingi Wójtowicz) oraz drużyna kl.VI (dziewczęta p. Edyty Tarantowicz). Dzieci uzyskały awans po wcześniejszych startach w finale rejonu w Sworach. Dziewczęta w swojej kategorii miały do przebiegnięcia dystans -młodsze 600m a starsze 900m. Startowało 14 najlepszych szkół województwa lubelskiego. Nasze wspaniałe i dzielne drużyny zajęły 8 miejsce kl.IV i 5 miejsce kl.VI !!! A oto bohaterki tego biegu : Julia Potykanowicz kl.VId, Maja Król VId, Klaudia Chalimoniuk kl.VId, Hiacynta Waćkowska kl. VId, Aleksandra Kwiatkowska kl. VId, Martyna Gąsecka kl. Vd. oraz Ania Bachonko kl.IVd, Małgosia Kładź kl.IVd, Kasia Lech kl.IVd, Wiktoria Rudasz kl.IVd,Karolina Targońska kl.IVd i Kinga Lewczuk kl.Vd. Opiekunem była p.Edyta Tarantowicz.. Gratulujemy WAM i bardzo cieszymy się z waszego sukcesu.

 

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej