PRZERWA NA CZYTANIE – BICIE REKORDU

Biblioteka Szkolna
zaprasza
wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły
do udziału w:
I Międzynarodowej edycji
V Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie  pt. Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie.
Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

Bicie rekordu w naszej szkole odbędzie się:
28 października 2020r. (środa)

Zadanie do wykonania:

W tym dniu wybieramy przerwę na, której czytamy książkę i fakt ten dokumentujemy zdjęciem.
Następnie zrobioną fotografię przesyłamy na adres e-mail: iwona.juszczuk@sp3-bialapodlaska.pl.

Uwaga!

Przesłanie zdjęcia, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku.
Osoby niepełnoletnie mogą przesłać zdjęcie tylko za zgodą rodzica i/lub opiekuna prawnego.

Nasz celem jest pobicie rekordu z 2019 roku, kiedy to na przerwach między lekcjami czytało 158 809 osób z 991 placówek w Polsce i 14 za granicą.

Zaangażujmy się Wszyscy,
a na pewno uda nam się wspólnie z innymi pobić zeszłoroczny rekord.
Liczymy na Was!

Organizator akcji: