Zasady naboru prowadzonego w oddziałach przedszkolnych na rok 2019/2020

Szanowni Państwo!

Zapisy dzieci do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych są naturalnym elementem organizacji wychowania przedszkolnego.
Poniżej przedstawiamy Państwu informację na temat zasad prowadzonego naboru na rok 2019/2020.

Dzieci kontynuujące edukację w oddziale przedszkolnym nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie
 01 – 15 lutego 2019 r.

  • Nabór na wolne miejsca w oddziale przedszkolnym rozpocznie się 4 marca 2019 r.Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do oddziału przedszkolnego po raz pierwszy lub których rodzice zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego.
  • System zostanie uruchomiony 4 marca 2019 roku o godz. 8.00.  (Link do systemu rekrutacji zostanie udostępniony na naszej stronie).

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą miały kłopoty w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w szkole.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.

Rodzice będą zobowiązani do podania krok po kroku danych zgodnie z formularzem wniosku i wybrania czterech przedszkoli wg własnych preferencji. Zanim podejmiecie Państwo decyzję, będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą każdego przedszkola/oddziału przedszkolnego.

Osobista wizyta w oddziale przedszkolnym, ale już tylko tym wybranym jako pierwsze, też będzie potrzebna, aby złożyć wypełniony wniosek (wydrukowany z systemu i podpisany) wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów do dnia 19 marca 2019 r. do godz. 15.00.

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej