Rozpoczęcie roku szkolnego w Ośrodku dla Cudzoziemców

Rozpoczęcie roku szkolnego w Ośrodku dla Cudzoziemców

Rozpoczęcie roku szkolnego w Ośrodku dla Cudzoziemców.

Rozpoczęcie roku szkolnego to niezwykle ważny moment w życiu każdego dziecka. Dnia 3 września 2018 roku również dzieci obcojęzyczne przebywające w Zamkniętym Ośrodku dla Cudzoziemców miały okazję poczuć się częścią szkolnej społeczności „Trójki”. Wszystko to za sprawą wizyty nauczycielek: pani Doroty Hodurek, pani Jolanty Romaniuk, pani Beaty Hołubowicz i pani Natalii Żylik, które pasując na uczniów szkoły podstawowej dzieci obcojęzyczne, uroczyście rozpoczęły bieżący rok szkolny w Ośrodku.
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej