Rozstrzygnięcia konkursów SKO klasy 4 – 6

Rozstrzygnięcie konkursu

na łańcuch choinkowy

Kl. IV – VI

I miejsce:

Klaudia Stefanicka          kl. 4d

Julia Osowska                 kl. 4d

II miejsce:

Gabriela Chromiec         kl. 6b

Marcin Krać                    kl. 6b

Patryk Sucharzewski      kl. 5a

III miejsce:

Patrycja Krać                  kl. 5a

Jakub Żuk                        kl. 5a

Milena Wawryszuk        kl. 5c

Rozstrzygnięcie konkursu

na najpiękniej własnoręcznie zdobioną bombkę

Kl. IV – VI

I miejsce: …………………………………………III miejsce:

Zuzanna Chudowicz         kl. 4d                         Gabriel Wiczuk                  kl. 4b

Patryk Sidoruk                   kl. 4d                         Sandra Cydejko                 kl. 5a

Bartek Lesiuk                      kl. 4e                         Patryk Sucharzewski        kl. 5a

Patrycja Dorosz                 kl. 4e                         Julia Patejuk                       kl. 5a

Emilia Jaroszewicz            kl. 4e                         Wiktoria Wdowiak           kl. 5a

Aleksandra Kałan              kl. 5a                         Patrycja Krać                      kl. 5a

Weronika Korszeń             kl. 5c                         Brodacka Weronika         kl. 5c

Julia Welik                           kl. 5c                          Grzegorz Miroński             kl. 5d

Patrycja Raczyńska           kl. 5c                         Marcin Krać                        kl. 6b

Aleksandra Polak              kl. 5d                         Patrycja Sławińska            kl. 6c

Wiktoria Sobota                kl. 6c

II miejsce:                                                 Wyróżnienie:

Klaudia Stefanicka            kl. 4d                         Aleksandra Kuźmicz         kl. 4b

Klaudia Zajączkowska      kl. 5a                         Olga Olszewska                 kl. 4b

Weronika     Goś                kl. 5a                         Tomasz Kładź                     kl. 4d

Grzegorz Karolczak          kl. 5a                         Julia Osowska                     kl. 4d

Jakub Żuk                             kl. 5a                         Szymon Dębowski             kl. 4e

Patrycja Kuczborska        kl. 5c                         Gabriel Struk                      kl. 5a

Dominika Sidoruk              kl. 5c                         Diana Melańczuk              kl. 5d

Gabriela Marczuk             kl. 5c

Natalia Dzięcioł                  kl. 5d

Rozstrzygnięcie konkursu

na stroik bożonarodzeniowy

Kl. IV – VI

I miejsce:

Karolina Pikuła                   kl. 4e

Emilia Jaroszewicz            kl. 4e

Bartek Lesiuk                      kl. 4e

Natalia Kowieska               kl. 5a

Monika Semeniuk             kl. 5a

Patrycja Oksińska             kl. 5b

Weronika Korszeń              kl. 5c

Patrycja Raczyńska           kl. 5c

Justyna Jarmoszewicz      kl. 5d

Diana Melańczuk              kl. 5d

II miejsce:                                                 Wyróżnienie:

Klaudia Stefanicka            kl. 4d                         Dominika Sidoruk             kl. 5c

Karolina Buławska            kl. 4d                         Weronika Brodacka         kl. 5c

Martyna Olędzka              kl. 4e                         Natalia Dzięcioł                  kl. 5d

Julia Patejuk                       kl. 5a                         Dominika Demianiuk       kl. 6c

Patrycja Kuczborska        kl. 5c

III miejsce:

Zuzanna Chudowicz         kl. 4d

Patryk Sidoruk                   kl. 4d

Adrian Majewski               kl. 4d

Szymon Kubik                    kl. 5a

Grzegorz Olichwirowicz  kl. 5a

Jakub Mikiciuk                   kl. 5c

Wiktoria Sobota                kl. 6c

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial