Rozstrzygnięcie konkursu „Czy znasz dzieje Południowego Podlasia?”

Stało się już tradycją, że uczniowie klas IV-VII biorą udział w konkursie historycznym „Czy znasz dzieje Południowego Podlasia?”.

Zgodnie z regulaminem konkurs przebiegał w dwóch etapach.  Pierwszy etap został przeprowadzony 5 marca 2018 r., polegał na rozwiązaniu 29 zadań testowych. Autorzy 10 najlepszych odpowiedzi pisemnych wzięli udział w eliminacjach II stopnia, które odbyły się 28 kwietnia 2018 r. Rywalizacja młodych historyków była na wysokim poziomie. Najlepszy okazał się Woźniak Krystian z klasy VI a. Drugie miejsce zajęła Teodorczuk Julia z VI a, a III miejsce – Teodorczuk Jakub z VI a. Uczestnictwo w konkursie wymagało od  uczniów dużego wysiłku intelektualnego, ale dało możliwości wzbogacenia wiedzy o Południowym Podlasiu.

Gratulujemy:

Dariusz Sikora

Tomasz Kędziora

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej