Rozstrzygnięcie  konkursu historycznego „Moje miasto – Biała Podlaska”

Zgodnie z regulaminem konkurs przebiegał w dwóch etapach.  Pierwszy etap został przeprowadzony 22 listopada 2017 r., polegał na rozwiązaniu 18 zadań testowych. Autorzy 10 najlepszych odpowiedzi pisemnych wzięli udział w eliminacjach II stopnia, które odbyły się 11 grudnia 2017 r. Rywalizacja młodych historyków była na wysokim poziomie. Najlepsza okazała się Uss Oliwia z klasy VI b. Drugie miejsce zająłWoźniak Łukasz z IV a,  a III miejsce – Demianiuk Bartłomiej z VI a. Uczestnictwo w konkursie wymagało od  uczniów dużego wysiłku intelektualnego, ale dało możliwości wzbogacenia wiedzy o mieście.

Gratulujemy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej