Rozstrzygnięcie konkursu historycznego „Żołnierze Wyklęci w walce o wolną Polskę 1944 – 1956”

Żołnierze Wyklęci w walce o wolną Polskę 1944 – 1956

Przywracanie pamięci o żołnierzach walczących z komunizmem przybiera różne formy. Są nimi także konkursy organizowane przez różne instytucje. Dnia 26 kwietnia br. w Oddziale Głównej Biblioteki Lekarskiej w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 1 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Żołnierze Wyklęci w walce o wolną Polskę 1944 – 1956”. W konkursie wzięli udział uczniowie w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe-gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Wśród najlepszych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. II miejsce otrzymał Romanowski Kacper z VII d, III miejsce – Woźniak Krystian z VI a.

Gratulujemy naszym młodym historykom.

Autor: Dariusz Sikora

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej