Rozstrzygnięcie konkursu ,,MOJA  NIEPODLEGŁA  OJCZYZNA”  

 

Dnia 22 maja 2018r nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,Moja Niepodległa Ojczyzna”. Nagrody uczniom wręczył Komendant Placówki Straży Granicznej w Białej Podlaskiej ppłk Wojciech Rogowski w obecności Dyrektora Szkoły Marty Cybulskiej – Demczuk oraz współorganizatorki konkursu Joanny Rogowskiej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, a laureatom wręczono nagrody książkowe.

 

Zwycięzcami konkursu zostali:

Magdalena Głowacka – klasa I b

Szymon Stępniewski – klasa I c

Kornelia Buczyńska – klasa III a

Lena Celińska – klasa III a

Julia Teodorczuk – klasa VI a

Aleksandra Reda – klasa VI c

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej