Rzecznik Praw Ucznia przypomina: Bezpieczeństwo najważniejsze !!!

Kochani

Szkoła już na dobre się zaczęła. Za nami pierwszy, intensywny miesiąc nauki. Wierzę, iż każdy z Was pracuje na miarę swoich możliwości i stara się na każdej lekcji błyszczeć wiedzą J

We wrześniu przypomniałam Wam jakie są Wasze prawa i obowiązki jako dzieci i uczniów. W tym miesiącu chcę poruszyć temat bezpieczeństwa. Jako członkowie społeczności Trójki musicie dbać o zdrowie swoje i innych. Przebywając w szkole, na boisku lub placu zabaw, w drodze do/ze szkoły czy też będąc w domu jesteście współodpowiedzialni za bezpieczeństwo. Pamiętajcie o noszeniu odblasków, nie bieganiu po korytarzach, noszeniu maseczek i zachowywaniu dystansu społecznego, nie popychaniu się czy też rozglądaniu przy przechodzeniu na drugą stronę ulicy. To tylko kilka z zasad, które Wy na pewno świetnie znacie J Ja poniżej podsyłam Wam tylko kilka linków do ciekawych filmików nt. bezpieczeństwa (tak dla przypomnienia J):

1. Bezpieczna droga do szkoły:
  2. Bezpieczne zachowania:

1. Pierwsza pomoc: