Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

                25 października 2018r. odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie Uczniów Klas Pierwszych.

               Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Pan Dariusz Stefaniuk – Prezydent Miasta Biała Podlaska, Pan Adam Chodziński – Zastępca Prezydenta Miasta Biała Podlaska, Ksiądz Kanonik Andrzej Biernat – Proboszcz Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Białej Podlaskiej, Pan Wojciech Chilewicz – przedstawiciel Rady Rodziców oraz Maskotka Straży Miejskiej – Lew Leon.

Odświętnie ubranych uczniów przywitała Pani Dyrektor, życząc im samych sukcesów, wielu radosnych chwil w naszej szkole, wokół tylko życzliwych ludzi, żeby zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, a wesołe spotkania z rówieśnikami pozostały na długo w pamięci.

Pierwszaków przywitała też przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, która oprócz miłych słów skierowanych do młodszych kolegów sprawdziła ich wiedzę o Polsce.

Po zdanym patriotycznym egzaminie nastąpiło uroczyste ślubowanie, odcisk palca, a następnie pasowanie na uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści pięknie zaśpiewali hymn państwowy i szkolny, a także zaprezentowali ciekawą część artystyczną. Miłym akcentem było wspólne zdjęcie z Dyrekcją Szkoły, wychowawcami oraz gośćmi. Uczniowie klas pierwszych otrzymali upominki: dyplomy i zeszyty z postacią zasłużoną dla Niepodległej, a także opaski odblaskowe.

« 1 z 3 »
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej