SPORTOWE SUKCESY TRÓJKI

W naszym  sporcie szkolnym dzieje się  bardzo dużo!  Drużyna  koszykarek  dnia 17.03.2014 r. zdobyła Mistrzostwo Województwa w Mini Koszykówce Dziewcząt. „Szkolne złotka z Trójki”  będą rywalizowały w  dniach 5 – 8.06.2014r. na Mistrzostwach Polski w Gdańsku z najlepszymi drużynami kraju.
Duży sukces odnieśli również chłopcy zdobywając  Mistrzostwo Miasta w Piłce Ręcznej.
Dziewczęta wygrały turniej w Mini Piłkę Nożną organizowany przez Tymbark. Drużyna w skład której wchodzą uczennice z  5 d również wyjeżdża na finał województwa do Zamościa.
Marzec zakończył się kolejnym zwycięstwem!  Nasze sportsmenki z klas VI wygrały w piłkę ręczną, pokonując bialskie szkoły. WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!! Szkoła Podst. nr 3 im. Marii Konopnickiej jest prawdziwą sportową potęgą, dzięki staraniom wszystkich zawodników i ich nauczycieli.

[flagallery gid=76 name=Gallery]

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej