Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Spotkanie integracyjne uczniów oraz rodziców – klasa IV b

29 września 2010 roku uczniowie klasy IV b wraz z wychowawczynią

oraz rodzicami uczestniczyli w spotkaniu, którego celem było bliższe poznanie się dzieci oraz rodziców – połączone z edukacją ekologiczną. Spotkanie odbyło się w ośrodku rekreacyjnym spółki Bialskie Wodociągi i Kanalizacji

,, WOD-KAN’’ w Białej Podlaskiej.

W pierwszej części spotkania odbył się konkurs na temat wiedzy ekologicznej przeprowadzony przez przedstawicielki Bialskiej Fundacji Ekologicznej. Następnie rodzice przygotowali dzieciom poczęstunek w postaci pieczonych kiełbasek oraz napoje i słodycze.

Potem uczniowie grali w gry planszowe i zwiedzali ośrodek.

Dzieci uznały, że było ,, super’’.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej