Spotkanie integracyjne w oddziale przedszkolnym Oa

Niecodzienny charakter miało spotkanie w oddziale przedszkolnym Oa, na które dzieci zaprosiły swoich rodziców. To właśnie im przygotowały „Teatrzyk z okazji Dnia Mamy Taty”. Poprzez recytację wierszy, śpiew i taniec  pokazały jak bardzo ich kochają, wyraziły swoją miłość  i wdzięczność. Każda mama została obdarowana torbą z namalowanymi przez swoje pociechy kwiatami, zaś  tatusiowie otrzymali dyplom „Super Taty”. Spotkanie przebiegało przy słodkim poczęstunku. Nad całością czuwały panie: Jolanta Romaniuk i Edyta Szymoniuk. Szczególne podziękowania należą się mamie Juli za uszycie masek zwierzątek, w których role wcieliły się dzieci podczas występów.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej