Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Sukces zawodniczek SP3 na zawodach gimnastycznych

09.04.2011r. gimnastyczki ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej zajęły I miejsce  na Otwartych Drużynowych Zawodach w Gimnastyce Sportowej w Siedlcach współorganizowanych przez Polski Związek Gimnastyczny. SP3 na zawodach reprezentowała drużyna dziewcząt przygotowana przez p. Edytę Tarantowicz. W zawodach wzięły udział reprezentacje dziewięciu Szkół Podstawowych z różnych miast min. drużyna z Białej Podlaskiej (SP3),  Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Lublina, Grębkowa. Młode gimnastyczki rywalizowały ze sobą w wieloboju drużynowym i indywidualnym startując w układach na ścieżce gimnastycznej, ławeczce i skoku przez kozła.


Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej