Świąteczne klimaty …

… w Zamkniętym Ośrodku dla Cudzoziemców
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do Nas wielkimi krokami. Już w najbliższy poniedziałek wszyscy usiądziemy wraz z rodzinami przy stole, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie najlepsze życzenia. W te szczególne dni nie możemy zapominać o dzieciach, które przebywają w Zamkniętym Ośrodku dla Cudzoziemców. Tradycją stało się już to,iż Pani Natalia Żylik, która uczy dzieci cudzoziemskiego pochodzenia języka angielskiego, w tym przedświątecznym okresie pojawia się w Ośrodku z mnóstwem niespodzianek związanych z obchodami Bożego Narodzenia. Tym razem Pani Natalia przybyła w pelerynie św. Mikołaja, aby zaczarować wszystkie dzieci i napełnić je magią Świąt. Podczas wyjątkowej lekcji języka angielskiego uczniowie obcojęzyczni mogli nie tylko poznać nowe słownictwo związane z Bożym Narodzeniem, ale również dowiedzieć się jak te święto obchodzą Brytyjczycy i Amerykanie. Zwieńczeniem zajęć był krótki występ artystyczny, podczas którego uczennice pani Natalii zaśpiewały dwie piosenki świąteczne, następnie dzieci samodzielnie dekorowały choinkę i wykonywały kartki bożonarodzeniowe. Wszystkim tego dnia dopisywały pozytywne humory.