Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Święto Odzyskania Niepodległości w SP 3

10 listopada 2010 r., odbyła się w naszej szkole akademia poświęcona Świętu Odzyskania Niepodległości. W akademii uczestniczyła niemalże cała społeczność szkolna, która w skupieniu obejrzała spektakl „Wolność kocham i rozumiem”, ukazujący drogi Polski do uzyskania niepodległości, począwszy od roku 1918. Imprezę przygotowali: p. Kinga Dylawerska – Wójtowicz, p. Mariusz Michalczuk oraz p. Wojciech Tokarski. Szczególne podziękowania należą się klasie VI D, która z wielkim zaangażowaniem zrealizowała scenariusz przedstawienia. Organizatorzy dziękują również p. Beacie Tarasiuk za przygotowanie chóru szkolnego.

Jak co roku Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej uczestniczyła w miejskich obchodach Święta Odzyskania Niepodległości.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej