Tajemniczy goście w klasie 5a

Dnia 8 lutego 2019 odbyła się ciekawa godzina wychowawcza w klasie 5a poruszająca tematykę doradztwa zawodowego. W lekcji  uczestniczyli zaproszeni przez wychowawczynię panią  Agnieszkę Welik goście, którzy reprezentowali różne zawody. Temat lekcji brzmiał „Tajemniczy goście i ich zawody”. Uczniowie podczas pracy w grupach mieli między innymi za zadanie ułożenie pytań do gości, które ułatwiłyby im odgadnięcie następujących zawodów: architekt, spedytor, groomer – fryzjer zwierząt, celnik. Goście chętnie odpowiadali na pytania oraz opowiadali o swojej drodze zawodowej. Podsumowując lekcję wszyscy uczniowie zgodnie stwierdzili, że  zajęcia były bardzo interesujące. Przy okazji chcielibyśmy jeszcze raz podziękować gościom za przybycie do naszej szkoły i poświęcony czas.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej