Tolerancyjna „Trójka”

Szacunek, dobroć, empatia, wyrozumiałość, akceptacja…te i wiele innych słów przychodzi nam do głowy, gdy słyszymy „tolerancja„. Jednak czy w życiu codziennym, pełnym obowiązków i pośpiechu pamiętamy o poszanowaniu odmienności drugiego człowieka? Ludzie choć tak różni pod wieloma względami, zostali stworzeni jako równi sobie i wyjątkowi a 16 listopada, Międzynarodowy Dzień Tolerancji przypomina nam o tym. Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielami dołożył wszelkich starań aby ten dzień był uroczyście obchodzony w „trójce”.Z tej okazji przed nasza szkołą zawisł ogromny baner przypominający  wszystkim o tym, kiedy przypada Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Wszyscy uczniowie jak i nauczyciele oraz dyrekcja nosili tego dnia przypięte do ubrań plakietki z synonimami słowa tolerancja. 16 listopada cała szkoła była szczególnie radosna, pogodna i pełna pozytywnej energii.