Turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

W dniach 25-26.05.2018 r. w hali naszej szkoły odbędzie się turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w piłce ręcznej. Drużyna UKS „Olimpia” Biała Podlaska w meczu półfinałowym zmierzy się z MKS SMS Zagłębie Lubin. „Nasz” zespół reprezentują absolwenci SP 3 – Daniel Kobyliński, Jakub Polok, Marcin Michalczuk, Hubert Niedzielski, Piotr Cielecki, Jakub Stroiński, Kacper Winnicki,  Dawid Fic oraz Patryk Lewczuk. W składzie UKS-u występują również Kacper Leszczuk, Jakub Grochowski, Michał Olichwiruk, Jakub Jaszczuk, Jakub Tarasiuk, Jakub Polak, Gabriel Olichwiruk oraz Jakub Szyszko. Trenerami zespołu są nauczyciele SP 3  Marcin Stefaniec oraz Marek Kubiszewski.
Zapraszamy wszystkich serdecznie do głośnego dopingu !!!!
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej