Uczeń 6b w spotkaniu z Pierwszą Damą.

W dniu 13 czerwca 2018 roku uczeń klasy 6b Piotr Grzybowski uczestniczył w spotkaniu z Pierwszą Damą – Agatą Kornhauser-DudąDo Pałacu Prezydenckiego Piotr został zaproszony jako laureat ogólnopolskiego konkursu „Na 100-lecie niepodległości – Modlitwa za Ojczyznę”.
Spotkanie rozpoczęło się Mszą świętą w kaplicy prezydenckiej następnie zwiedziliśmy Pałac Prezydencki. W Sali Kolumnowej Małżonka Prezydenta opowiedziała o najważniejszych wydarzeniach odbywających się w siedzibie głowy państwa oraz o przeznaczeniu poszczególnych sal.
– Razem z mężem bardzo cieszymy się z każdej takiej inicjatywy – mówiła do zebranych laureatów konkursu, członków komisji konkursowej oraz redaktorów tygodnika „Niedziela”. Małżonka Pana Prezydenta podkreśliła, że pozostaje pod wrażeniem tekstów modlitw ukazujących radość z niepodległości oraz troskę o ojczyznę.