Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku o godzinie 9.30 po mszy świętej odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/2019 na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej. W uroczystości uczestniczyli uczniowie klas I – VIII, dzieci z oddziałów przedszkolnych, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy administracji szkolnej. Swoją obecnością zaszczycili także zaproszeni goście: Pan Adam Chodziński – Zastępca Prezydenta Miasta Biała Podlaska, Ksiądz Kanonik Andrzej Biernat – Proboszcz Parafii WNMP, Pan Artur Tomczuk – Komendant Straży Pożarnej, Pani Ilona Wolska – Przewodnicząca Rady Rodziców. Zastępca Prezydenta Pan Adam Chodziński oficjalnie przedstawił Panią Dyrektor Barbarę Wojarnik, życząc sukcesów w pracy zawodowej. Następnie głos zabrała Wicedyrektor Szkoły Pani Małgorzata Nitychoruk, która wraz z delegacją uczniów również powitała nową panią dyrektor. Pani Ilona Wolska ciepło i serdecznie w imieniu rodziców powitała Panią Dyrektor Barbarę Wojarnik. Następnym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez uczniów klas 3a i 3b. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami w poszczególnych salach lekcyjnych.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej