Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 27 czerwca 2014 roku odbyło się  – Zakończenie Roku Szkolnego  2013/2014, które rozpoczęliśmy mszą świętą, a  dalsza jego część odbyła się w hali sportowej o godz. 10.30.  Na uroczystość przybyli uczniowie, rodzice i zaproszeni goście.  Pani dyrektor  Marta Cybulska – Demczuk wręczyła rodzicom wyróżnionych uczniów klas szóstych, ze średnią co najmniej 4,75 oraz wzorowym i bardzo dobrym zachowaniem  Listy Gratulacyjne, oraz nagrody zdobyte przez uczniów w konkursach na różnym szczeblu.  Podsumowano również konkurs ,,Współzawodnictwa klas o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły”. W części artystycznej wystąpili uczniowie klas szóstych, którzy przepięknie zatańczyli poloneza i taniec irlandzki . Na zakończenie uroczystości  Pani  dyrektor  życzyła wszystkim udanego wypoczynku.

[flagallery gid=87 name=Gallery]

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej