W dworku w Romanowie.

Dnia 8 października 2015r. klasy III d i II e pojechały na wycieczkę do Romanowa. W dworku oraz parku dworskim, po którym biegał mały Józio Kraszewski uczniowie spędzili cudowny dzień. Z ogromnym zainteresowaniem słuchali opowieści o życiu i rodzinie Józefa Ignacego Kraszewskiego, a także o jego twórczości literackiej, muzycznej i malarskiej. Uczniowie dowiedzieli się, że Kraszewski pisał również bajki dla dzieci. Jedną z nich -„Kwiat paproci” wysłuchały siedząc w salonie. Na fortepianie Kraszewskiego zagrała utalentowana ucz.kl.II e – Julia Płanda. A później w parku zabawom nie było końca. Cudowny jesienny dzień, ognisko , kiełbaski i swoboda. I czego więcej do szczęścia potrzeba?

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej