Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

W świecie baśni …

Uczniowie klasy IVa uczestniczyli w projekcie edukacyjnym ,,W świecie baśni”.  
W ramach projektu przeprowadzono cykl lekcji języka polskiego, na których uczniowie mogli poznać przygody baśniowych bohaterów. Dzieci stały się również baśniopisarzami, tworzyły same utwory wymyślone przez siebie.Podsumowaniem projektu były popisy przed publicznością. Każdy  uczeń wybierał baśń i wcielał się w bohaterów z wybranej baśni. Mógł ją modyfikować. Najlepsi aktorzy wzięli udział  w konkursie teatralnym organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Białej Podlaskiej, gdzie osiągnęli sukces.
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej