Wicemistrzowie województwa z Trójki.

W dniu 9 maja 2017 roku w Zamościu odbył się finał wojewódzki w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych. Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej, którzy zajęli drugie miejsce przegrywając tylko z gospodarzami, drużyną z Zamościa.
Skład drużyny: Bartosz Bahonko, Kamil Mikołajek, Artur Konieczny, Maciej Sawczuk, Dominik Danelski, Kacper Romanowski, Bartosz Badura, Damian Danelski, Michał Kozłowski, Bartosz Turula, Norbert Artemiuk, Norbert Żuk, Grzegorz Lasiecki, opiekun drużyny: Mariusz Michalczuk

grupa hala_800 grupa poczatek_800 grupa pod szkola_800 mecz 2_800 mecz_800 puchar_800

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej