Wielkanoc w Ośrodku dla Cudzoziemców

Już za chwilę, za minutkę wszyscy zasiądziemy razem z rodzinami do wielkanocnego stołu. Dzieląc się jajkiem będziemy życzyć sobie wszystkiego najlepszego. W tym pięknym okresie pełnym łask Bożych nie zapominamy również o dzieciach cudzoziemskiego pochodzenia przebywających w Zamkniętym Ośrodku dla Cudzoziemców.

Dnia 2 kwietnia 2019 r. pani Natalia Żylik, nauczyciel języka angielskiego naszej szkoły, przybyła do Zamkniętego Ośrodka dla Cudzoziemców w stroju wielkanocnego króliczka. Przebranie te wiązało się nie tylko z wiosenna atmosferą jaka do nas zawitała ale również ze zbliżającym się świętem Wielkiej Nocy. W kostiumie króliczka pani Natalia poprowadziła zajęcia na temat zwyczajów wielkanocnych obowiązujących w Wielkiej Brytanii. Lekcja była dla dzieci świetną okazją do wzbogacenia słownictwa oraz poznania kultury krajów anglosaskich a jej zwieńczeniem było samodzielne wykonywanie kartki wielkanocnej.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej