„Wielkanocna bajeczka” w klasie 0a

28 marca 2018 dzieci z klasy 0a  oraz ich nauczycielki wych. p. Jolanta Romaniuk oraz p. Edyta Szymoniuk  przygotowały  rodzicom wielkanocną niespodziankę. Było to wzbogacone piosenkami i tańcami krótkie przedstawienie według scenariusza Ewy Stadtmüller  „Wielkanocna bajeczka”.

Scenografię do przedstawienia zaprojektowała i przygotowała p. Szymoniuk. Kostiumy aktorów były wynikiem współpracy p. Romaniuk, p. Szymoniuk oraz rodziców. Rekwizyty do przedstawienia wykonały same dzieci.

Było to pierwsze poważne przedstawienie w wykonaniu maluszków z klasy 0a. Nie był to jednak ich pierwszy publiczny występ, ponieważ wcześniej prezentowały już swoje umiejętności podczas szkolnego koncertu kolęd oraz przygotowały krótką inscenizację na klasową wigilię. Ich odważny i pełen wdzięku występ został nagrodzony przez rodziców gromkimi brawami.

Po przedstawieniu  dzieci szukały czekoladowych jajek i zajączków ukrytych w zakamarkach sali.

Wszystkie odnalezione zające zostały ze smakiem zjedzone.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej