„WITAMINOWE ANDRZEJKI” w świetlicy szkolnej

26 listopada 2018r. w świetlicy szkolnej odbyły się „Witaminowe Andrzejki”.
Na początku imprezy opowiedzieliśmy sobie o historii andrzejkowych tradycji. Później rozpoczęliśmy zabawę z przygotowanymi przez uczennice kl. V A i VI C wróżbami. Każdy chciał poznać swoją przyszłość, np. losując magiczną liczbę czy wybierając pewien atrybut przyszłości schowany pod kubeczkiem. 
W trakcie imprezy dzieci mogły również uczestniczyć w „owocowych” konkursach, których celem było promowanie zdrowego odżywiania.
Oczywiście nie mogło także zabraknąć andrzejkowej dyskoteki! Przy wspaniałej muzyce wszyscy bawili się doskonale! Było bardzo miło i wesoło. 
W przerwie między tańcami, wróżbami i konkursami, dzieci mogły skosztować pysznej szarlotki p. Krysi oraz wiele owocowych smakołyków przygotowanych przez wychowawców świetlicy. Radość ze wspólnej zabawy i uśmiechy dzieci pokazały, że impreza była bardzo udana.
Z pewnością wszystkie dzieci wiedzą, że wróżby traktujemy 
z przymrużeniem oka, jednak Andrzejki mają niezaprzeczalnie magiczny klimat.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej