Wizyta Mikołaja w świetlicy szkolnej

,,Idzie, idzie święty z długą siwą brodą,
a dwaj aniołkowie za ręce go wiodą. (…)
Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci,
idą i szukają samych grzecznych dzieci.”

Zgodnie z  tradycją 6 grudnia do naszej świetlicy przybył Święty Mikołaj z workiem pełnym cukierków. Na tego Gościa, w ten wyjątkowy grudniowy dzień, czekaliśmy wszyscy,
a zwłaszcza dzieci, które już od samego rana nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku jego dzwonka. Kiedy przybył  powitaliśmy go z wielką radością. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko, sprawiło dzieciom wiele radości i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci, gdyż dla większości z nich dzień ten był wielkim przeżyciem. Kiedy pożegnaliśmy Mikołaja, na ich twarzach  jeszcze przez długo czas gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas raz w roku….

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej