Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Wizyta Świętego Mikołaja

W poniedziałkowy ranek, dzieci z oddziału zerowego otrzymały niezwykłą pocztę-list od Świętego Mikołaja, który zapowiedział swoje odwiedziny! Od tego momentu, zniecierpliwione przedszkolaki wypatrywały Mikołaja w każdym oknie. Nasz gość dotrzymał słowa i dotarł do dzieci z ogromnie ciężkim workiem pełnym prezentów. Wesoła gromadka także obdarowała Mikołaja- piosenkami i wierszem. Po radosnym muzykowaniu, rozmowach i żartach, gościnne przedszkolaki odprowadziły Mikołaja, dziękując za upominki. Kolejną niespodzianką, był słodki poczęstunek -czekoladowy Mikołaj, którymi obdarował dzieci prezydent miasta, Pan Michał Litwiniuk.
Jesteśmy uroczymi łasuchami-dziękujemy!
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej