Ponownie zwycięstwo !

Współzawodnictwo szkolne

W tym roku po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej zajęła pierwsze miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół w kategorii dzieci, organizowanym przez bialski związek sportowy.

Najważniejsze sukcesy naszej szkoły to wicemistrzostwo województwa w czwórboju lekkoatletycznym oraz IV miejsce w województwie w drużynowych biegach przełajowych. Na wyróżnienie zasługują również nasi wspaniali pływacy oraz znakomite drużyny koszykarek i piłkarzy ręcznych. Odnotowaliśmy również udany debiut uczniów klas 7 w kategorii młodzieży szkolnej – dawnej gimnmazjadzie. Dziewczęta zajęły III miejsce w koszykówce a II miejsce w szczypiorniaku w rejonie.
Gratulujemy naszym uczniom i nauczycielom wspaniałych osiągnięć! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!