Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik – 7.05.2019

W dniu 7.05.2019 r. uczniowie z klas V-VIII Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej uczestniczyli w wyjeździe do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach laboratoryjnych z zakresu chemii, fizyki i biologii oraz zajęciach warsztatowych, a także wizytowali w Planetarium oglądając seans 3D. Korzystali również z różnorodnych atrakcji oferowanych przez CNK. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Szkoła kopalnią diamentów /School diamonds mine” współfinansowanego ze środków EFS – Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WL na lata 2014-2020. To była niezwykła lekcja, w której uczniowie chętnie uczestniczyli i bawili się doskonale.

« 1 z 3 »

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej