Wycieczka do Sejmu

Wycieczka do Sejmu

Dnia 11.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły: Weronika Dzięcioł z VII d i Krystian Woźniak z VI a wraz z opiekunem dr Dariuszem Sikorą reprezentowali naszą szkołę podczas nagrodowej wycieczki do Warszawy. W wyjeździe brali udział laureaci konkursu historycznego „100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości”.

Wizyta w stolicy była dla uczniów okazją do zwiedzenia Sejmu, Pałacu Prezydenckiego oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Podczas zwiedzania Sejmu uczniowie poznali historię polskiego parlamentaryzmu oraz ciekawostki dnia codziennego posłów. Organizatorem konkursu, a tym samym i wycieczki nagrodowej był Poseł na Sejm RP Adam Abramowicz. Z wyjazdu wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej