Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Wycieczka do Warszawy

Dnia 23.XI.2010 r. uczniowie klas IV d, VI d, VI c wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Pierwszą atrakcją wyjazdu był spektakl w Teatrze na Woli pod tytułem: „Czerwony Kapturek – ostateczne starcie”. Następnym punktem programu wycieczki były zajęcia edukacyjne w Muzeum Techniki, które znajduje się w Pałacu Kultury i Nauki. Po smacznym obiedzie wszyscy chętni spacerowali bajecznie oświetlonymi ulicami Krakowskiego Przedmieścia i Starego Miasta. Nad bezpieczeństwem dzieci w czasie wycieczki czuwali: J.Górska, B.Juchimiuk, E.Tarantowicz, R.Trynkiewicz, K.Wójtowicz, M.Michalczuk.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej