WYCIECZKA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH DO KAZIMIERZA DOLNEGO I MAGICZNYCH OGRODÓW

Dnia 29.05.2019 obie zerówki; klasa 0a i klasa 0b wraz z grupą mam towarzyszących oraz opiekunkami  (p. Bożena Duklewska,  p. Edyta Szymoniuk, p. Grażyna Czernik, p. Jolanta Gałecka), wybrały się na całodzienną wycieczkę do Parku Rozrywki „Magiczne Ogrody”.

 Po drodze dzieci  zwiedziły w urocze miasteczko nad Wisłą, Kazimierz Dolny. Kupiły pamiątki na zabytkowym Rynku. Po smacznym obiedzie w restauracji „Fresh”  odbyły rejs po Wiśle, a potem udały się do wyczekiwanego parku rozrywki. „Magiczne Ogrody” nie zawiodły oczekiwań dzieci, ponieważ wszyscy bawili się doskonale. Mimo pogody, która nie do końca spełniła nasze oczekiwania nastroje były prawdziwie słoneczne.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej