Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

Wycieczka rowerowa klasy VI d

W dniach 25 – 27 maja odbyła się wycieczka rowerowa do pięknej miejscowości Bubel Łukowiska.

Uczniowie klasy sportowej – 6d – jak na zawodników przystało nie wyręczali się autokarem tylko wzięli sprawy w swoje ręce, a raczej nogi i ruszyli w drogę rowerami. Przez 3 dni pod opieką p. Kingi Dylawerskiej – Wójtowicz, p. Edyty Tarantowicz i p. Daniela Pytki przejechali ponad 100 km, zaliczając po drodze w Rokitnie mecz towarzyski w piłkę nożną – zwycięstwa reprezentacji męskiej i żeńskiej, Janów Podlaski, Gnojno i Serpelice.

W Bublu, żeby nie było za łatwo – dopadły nas sianokosy, wieczorem – śpiew karaoke (specjalna wizyta p. M. Michalczuka), w nocy chwile grozy… przy „strasznym” filmie i jakieś przygody z rowerami.
Ogromny wysiłek, który towarzyszył licznym podjazdom (wydawały się ogromne), gry towarzyskie, samodzielnie przygotowane posiłki oraz bardzo miła atmosfera spowodują, że tem wyjazd utkwi na długo w naszej pamięci.

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej