Wyniki III etapu Mini Ligi Matematycznej klas II.

„Przedstawiamy wyniki III etapu Mini Ligi klas II. Gratulujemy sukcesów.
Zapraszamy na IV etap do naszej szkoły 13 marca 2018 r.
Krótkie rozpoczęcie odbędzie się w sali gimnastycznej, następnie przystąpimy do rozwiązania testu w salach lekcyjnych 4, 5, 6.

 

MINI LIGA MATEMATYCZNA

KLASYFIKACJA INDWIDUALNA

III EDYCJA       2017/2018

II KLASA

WYNIKI III ETAPU

miejsce imię i nazwisko

ucznia

klasa szkoła

podstawowa

imię i nazwisko

nauczyciela

Etap III

13 lutego

max 25 punkty

1 Dragan Michał 2b nr 6 Ewa Romaniuk 25
2 Romanowska Maja 2a nr 4 Burda Elżbieta 22
2 Wawrzyniuk Kosma 2 Niepubliczna Bindziuk Anita 22
3 Baj Gabriela 2b nr 6 Ewa Romaniuk 21
4 Szewczuk Igor 2 Niepubliczna Bindziuk Anita 20
4 Żeleźnicki Jakub 2b nr 6 Ewa Romaniuk 20
5 Sawtyruk Tomasz 2b nr 9 Edyta Burczak – Petruczynik 18
6 Kapyś Jakub 2b nr 6 Ewa Romaniuk 17
6 Płandowski Aleksander 2b nr 9 Edyta Burczak – Petruczynik 17
6 Sobczuk Stanisław 2a nr 2 Szkodzińska Anna 17
7 Banaszczuk Jan 2 Niepubliczna Bindziuk Anita 16
7 Radomiński Dawid 2a nr 2 Szkodzińska Anna 16
8 Waszczuk Bartłomiej 2a nr 2 Szkodzińska Anna 15
9 Górniak Jacek 2a nr 2 Szkodzińska Anna 14
9 Hołownia Rafał 2a nr 6 Marta Porządna – Wójcik 14
9 Szydłowski Dawid 2 Społeczna Artyszuk Katarzyna 14
9 Tarasiuk Agata 2a nr 6 Marta Porządna – Wójcik 14
9 Zaciura Mikołaj 2a nr 4 Burda Elżbieta 14
9 Zawisza Stanisław 2 Społeczna Artyszuk Katarzyna 14
10 Kapłan Brajan 2b nr 6 Ewa Romaniuk 13
10 Klimek Aleksander 2b nr 9 Edyta Burczak – Petruczynik 13
10 Lubaszewska Karolina 2 Niepubliczna Bindziuk Anita 13
10 Pietruczuk Maciej 2b nr 6 Ewa Romaniuk 13
10 Szumiło Adrian 2a nr 2 Szkodzińska Anna 13
11 Huk Aleksander 2a nr 3 Brzozowska Alicja 12
11 Ziarkiewicz Jan 2a nr 3 Brzozowska Alicja 12
12 Jadczuk Jan 2b nr 6 Ewa Romaniuk 11
12 Niczyporuk Marika 2 Niepubliczna Bindziuk Anita 11
12 Pieńko Liliana 2a nr 4 Burda Elżbieta 11
13 Bujnik Oliwia 2a nr 4 Burda Elżbieta 10
13 Gołębiewski Bartosz 2b nr 6 Ewa Romaniuk 10
13 Panasiuk Anna 2a nr 6 Marta Porządna – Wójcik 10
14 Kaczmarek Jakub 2a nr 3 Brzozowska Alicja 9
14 Weremko Dominika 2 nr 6 Marta Porządna – Wójcik 9
14 Wróbel Paweł 2a nr 3 Brzozowska Alicja 9
15 Kozakiewicz Oliwier 2b nr 3 Michalak Bogumiła 8
15 Pawluczyk Daniel 2b nr 3 Michalak Bogumiła 8
16 Denisiuk Maciej 2a nr 2 Szkodzińska Anna 7
16 Jufimiuk Antoni 2a nr 2 Szkodzińska Anna 7
16 Kiryluk Wiktor 2b nr 3 Michalak Bogumiła 7
16 Mikołajczuk Paweł 2a nr 2 Szkodzińska Anna 7
17 Harasimowicz Antonina 2a nr 4 Burda Elżbieta 6
18 Bielecki Bartosz 2 Społeczna Artyszuk Katarzyna 5
18 Buksińska Anna 2b nr 6 Ewa Romaniuk 5
18 Czeberkus Julia 2a nr 4 Burda Elżbieta 5
18 Czech Kacper 2a nr 6 Marta Porządna – Wójcik 5
18 Litwiniuk Liliana 2b nr 3 Michalak Bogumiła 5
18 Maliszewski Szymon 2a nr 6 Marta Porządna – Wójcik 5
18 Wojtkowska Aleksandra 2a nr 2 Szkodzińska Anna 5
19 Gęborys Ewa 2a nr 3 Brzozowska Alicja 4
19 Maciejewicz Sebastian 2b nr 3 Michalak Bogumiła 4
20 Chwesiuk Stanisław 2 Społeczna Artyszuk Katarzyna 3
20 Denisiuk Emilia 2b nr 3 Michalak Bogumiła 3
20 Melaniuk Maja 2b nr 3 Michalak Bogumiła 3
20 Rafalska Urszula 2b nr 3 Michalak Bogumiła 3
20 Wójcicki Karol 2 Społeczna Artyszuk Katarzyna 3

 

NAJWIĘKSZA POPRAWA

ETAP PIERWSZY-DRUGI

imię i nazwisko

ucznia

klasa szkoła

podstawowa

Etap I

28X

ETAP I-II Etap II

19XII

  Radomiński Dawid 2a nr 2 5 +16 21
  Kapłan Brajan 2 nr 6 8 +9 17
  Żeleźnicki Jakub 2 nr 6 10 +8 18
  Zawisza Stanisław 2 Społeczna 6 +8 14
  Lubaszewska Karolina 2 Niepubliczna 16 +6 22
  Szumiło Adrian 2a nr 2 12 +6 18
  Kopania Aleks 2a nr 4 8 +6 14
  Maciejewicz Sebastian 2b nr 3 6 +6 12
  Chwesiuk Stanisław 2 Społeczna 4 +6 10
  Gęborys Ewa 2a nr 3 3 +6 9
             
Klimek Aleksander 2b nr 9 16 +5 21
Gołębiewski Bartosz 2 nr 6 8 +5 13
Sawtyruk Tomasz 2b nr 9 19 +4 23
Żuk Krzysztof 2 Społeczna 2 +4 6
Kozakiewicz Oliwier 2b nr 3 6 +3 9
Kiryluk Wiktor 2b nr 3 11 +3 14
Żuprański Marcel 2a nr 4 1 +3 4
Bielecki Bartosz 2 Społeczna 3 +2 5
Romanowska Maja 2a nr 4 21 +2 23
Pietruczuk Maciej 2 nr 6 12 +2 14
Waszczuk Bartłomiej 2a nr 2 15 +2 17
Wojtkowska Aleksandra 2a nr 2 5 +2 7
Denisiuk Emilia 2b nr 3 3 +2 5
Bujnik Oliwia 2a nr 4 11 +2 13
Niczyporuk Marika 2 Niepubliczna 14 +2 16
Randzio Hanna 2a nr 3 14 +2 16
Torenc Gabriela 2a nr 4 7 +2 9

 

KLASYFIKACJA INDWIDUALNA

III EDYCJA       2017/2018

II KLASA

PO TRZECH ETAPACH

miejsce imię i nazwisko

ucznia

klasa szkoła

podstawowa

Etap I

28 października

Etap II

19 grudnia

Etap III

13 lutego

Razem
1 Dragan Michał 2 nr 6 25 20 25 70
2 Romanowska Maja 2a nr 4 21 23 22 66
3 Wawrzyniuk Kosma 2 Niepubliczna 21 22 22 65
4 Baj Gabriela 2 nr 6 21 22 21 64
5 Sawtyruk Tomasz 2b nr 9 19 23 18 60
6 Górniak Jacek 2a nr 2 21 21 14 56
7 Szewczuk Igor 2 Niepubliczna 17 16 20 53
7 Tarasiuk Agata 2 nr 6 22 17 14 53
8 Lubaszewska Karolina 2 Niepubliczna 16 22 13 51
9 Klimek Aleksander 2b nr 9 16 21 13 50
10 Płandowski Aleksander 2b nr 9 16 15 17 48
10 Żeleźnicki Jakub 2 nr 6 10 18 20 48
11 Waszczuk Bartłomiej 2a nr 2 15 17 15 47
12 Hołownia Rafał 2 nr 6 17 15 14 46
13 Jadczuk Jan 2 nr 6 17 16 11 44
13 Zaciura Mikołaj 2a nr 4 19 11 14 44
14 Szumiło Adrian 2a nr 2 12 18 13 43
15 Radomiński Dawid 2a nr 2 5 21 16 42
16 Niczyporuk Marika 2 Niepubliczna 14 16 11 41
17 Kapyś Jakub 2 nr 6 11 12 17 40
17 Szydłowski Dawid 2 Społeczna 19 7 14 40
18 Pietruczuk Maciej 2 nr 6 12 14 13 39
20 Kapłan Brajan 2 nr 6 8 17 13 38
21 Huk Aleksander 2a nr 3 12 11 12 35
22 Bujnik Oliwia 2a nr 4 11 13 10 34
22 Zawisza Stanisław 2 Społeczna 6 14 14 34
23 Czeberkus Julia 2a nr 4 19 9 5 33
24 Kiryluk Wiktor 2b nr 3 11 14 7 32
24 Sobczuk Stanisław 2a nr 2 15 17 32
25 Gołębiewski Bartosz 2 nr 6 8 13 10 31
26 Banaszczuk Jan 2 Niepubliczna 14 16 30
26 Panasiuk Anna 2 nr 6 11 9 10 30
26 Randzio Hanna 2a nr 3 14 16 30
27 Buksińska Anna 2 nr 6 14 7 5 26
28 Navruzbiekow Ruslan 2a nr 4 12 13 25
28 Ziarkiewicz Jan 2a nr 3 13 12 25
29 Kozakiewicz Oliwier 2b nr 3 6 9 8 23
29 Litwiniuk Liliana 2b nr 3 9 9 5 23
30 Kopania Aleks 2a nr 4 8 14 22
30 Maciejewicz Sebastian 2b nr 3 6 12 4 22
30 Mikołajczuk Paweł 2a nr 2 11 4 7 22
30 Pieńko Liliana 2a nr 4 8 3 11 22
31 Kaczmarek Jakub 2a nr 3 12 9 21
31 Pawluczyk Daniel 2b nr 3 10 3 8 21
32 Maliszewski Szymon 2 nr 6 7 8 5 20
32 Wróbel Paweł 2a nr 3 11 9 20
33 Weremko Dominika 2 nr 6 10 9 19
34 Bujan Gabriela 2a nr 4 11 7 18
34 Denisiuk Maciej 2a nr 2 6 5 7 18
35 Chwesiuk Stanisław 2 Społeczna 4 10 3 17
35 Czech Kacper 2 nr 6 6 6 5 17
35 Wojtkowska Aleksandra 2a nr 2 5 7 5 17
36 Gęborys Ewa 2a nr 3 3 9 4 16
36 Torenc Gabriela 2a nr 4 7 9 16
37 Rafalska Urszula 2b nr 3 6 5 3 14
38 Bielecki Bartosz 2 Społeczna 3 5 5 13
39 Melaniuk Maja 2b nr 3 6 3 3 12
40 Denisiuk Emilia 2b nr 3 3 5 3 11
40 Jufimiuk Antoni 2a nr 2 4 7 11
40 Zajdek Kacper 2a nr 9 11 11
41 Wójcicki Karol 2 Społeczna 7 3 10
42 Popielewicz Mikołaj 2a nr 3 9 9
42 Wasiluk Michał 2a nr 4 9 9
43 Błaszczak Monika 2a nr 4 8 8
43 Głowacki-Żuk Sebastian 2a nr 4 4 4 8
43 Głowacki-Żuk Szymon 2a nr 4 4 4 8
43 Haliburda Bartosz 2a nr 9 8 8
43 Żuk Krzysztof 2 Społeczna 2 6 8
44 Harasimowicz Antonina 2a nr 4 1 6 7
45 Żuprański Marcel 2a nr 4 1 4 5
46 Kutnik Aleksander 2a nr 4 2 2
46 Śledź Magdalena 2 Społeczna 2 2

 

NAJWIĘKSZA POPRAWA

ETAP DRUGI-TRZECI

imię i nazwisko

ucznia

klasa szkoła

podstawowa

Etap II

19 XII

ETAP II-III Etap III

13 II

PO TRZECH ETAPACH
  Pieńko Liliana 2a nr 4 3 +8 11 22
  Szydłowski Dawid 2 Społeczna 7 +7 14 40
  Dragan Michał 2 nr 6 20 +5 25 70
  Pawluczyk Daniel 2b nr 3 3 +5 8 21
+1 Kapyś Jakub 2 nr 6 12 +5 17 40
               
Szewczuk Igor 2 Niepubliczna 16 +4 20 53
Mikołajczuk Paweł 2a nr 2 4 +3 7 22
Zaciura Mikołaj 2a nr 4 11 +3 14 44
Płandowski Aleksander 2b nr 9 15 +2 17 48
Denisiuk Maciej 2a nr 2 5 +2 7 18
+8 Żeleźnicki Jakub 2 nr 6 18 +2 20 48
Huk Aleksander 2a nr 3 11 +1 12 35
Panasiuk Anna 2 nr 6 9 +1 10 30
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej