WYNIKI MINI LIGI MATEMATYCZNEJ KL. 2

Konkurs historyczny „Moje miasto – Biała Podlaska”

 

MINI LIGA MATEMATYCZNA

KLASYFIKACJA INDWIDUALNA

III EDYCJA       2017/2018

II KLASA

WYNIKI ETAPU UZUPEŁNIAJĄCEGO

miejsce imię i nazwisko

ucznia

klasa szkoła

podstawowa

imię i nazwisko

nauczyciela

Etap

10 KWIETNIA

max 25 punkty

1 Dragan Michał 2b nr 6 Ewa Romaniuk 24
2 Romanowska Maja 2a nr 4 Burda Elżbieta 19
3 Pawluczyk Daniel 2b nr 3 Michalak Bogumiła 11
4 Zaciura Mikołaj 2a nr 4 Burda Elżbieta 10
4 Żeleźnicki Jakub 2b nr 6 Ewa Romaniuk 10
5 Szewczuk Igor 2 Niepubliczna Bindziuk Anita 9
6 Randzio Hanna 2a nr 3 Brzozowska Alicja 7
6 Wawrzyniuk Kosma 2 Niepubliczna Bindziuk Anita 7
7 Huk Aleksander 2a nr 3 Brzozowska Alicja 5
7 Kozakiewicz Oliwier 2b nr 3 Michalak Bogumiła 5
7 Wróbel Paweł 2a nr 3 Brzozowska Alicja 5
8 Banaszczuk Jan 2 Niepubliczna Bindziuk Anita 3
8 Popielewicz Mikołaj 2a nr 3 Brzozowska Alicja 3
9 Gołębiewski Bartosz 2b nr 6 Ewa Romaniuk 2
9 Górniak Jacek 2a nr 2 Szkodzińska Anna 2
9 Kaczmarek Jakub 2a nr 3 Brzozowska Alicja 2
9 Kiryluk Wiktor 2b nr 3 Michalak Bogumiła 2
9 Litwiniuk Liliana 2b nr 3 Michalak Bogumiła 2
9 Melaniuk Maja 2b nr 3 Michalak Bogumiła 2
9 Niczyporuk Marika 2 Niepubliczna Bindziuk Anita 2
10 Bujnik Oliwia 2a nr 4 Burda Elżbieta 1
10 Czeberkus Julia 2a nr 4 Burda Elżbieta 1
10 Denisiuk Emilia 2b nr 3 Michalak Bogumiła 1
10 Rafalska Urszula 2b nr 3 Michalak Bogumiła 1
11 Lubaszewska Karolina 2 Niepubliczna Bindziuk Anita 0

 

 

KLASYFIKACJA INDWIDUALNA

III EDYCJA       2017/2018

II KLASA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

miejsce imię i nazwisko

ucznia

klasa szkoła

podstawowa

Etap I

28 X

Etap II

19 XII

Etap III

13 II

Etap IV 13 III uzupełniający DODANO SUMA
1 Dragan Michał 2 nr 6 25 20 25 23 24 +4 97
2 Romanowska Maja 2a nr 4 21 23 22 13 19 +6 85
3 Baj Gabriela 2 nr 6 21 22 21 15     79
3 Sawtyruk Tomasz 2b nr 9 19 23 18 19     79
4 Wawrzyniuk Kosma 2 Niepubliczna 21 22 22   7 +7 72
5 Tarasiuk Agata 2 nr 6 22 17 14 17     70
6 Klimek Aleksander 2b nr 9 16 21 13 16     66
7 Jadczuk Jan 2 nr 6 17 16 11 19     63
8 Szewczuk Igor 2 Niepubliczna 17 16 20   9 +9 62
9 Płandowski Aleksander 2b nr 9 16 15 17 13     61
10 Górniak Jacek 2a nr 2 21 21 14   2 +2 58
10 Hołownia Rafał 2 nr 6 17 15 14 12     58
10 Żeleźnicki Jakub 2 nr 6 10 18 20 8 10 +2 58
11 Zaciura Mikołaj 2a nr 4 19 11 14 10 10 0 54
12 Kapyś Jakub 2 nr 6 11 12 17 12     52
13 Lubaszewska Karolina 2 Niepubliczna 16 22 13   0 0 51
14 Huk Aleksander 2a nr 3 12 11 12 14 5 0 49
14 Pietruczuk Maciej 2 nr 6 12 14 13 10     49
15 Waszczuk Bartłomiej 2a nr 2 15 17 15       47
16 Niczyporuk Marika 2 Niepubliczna 14 16 11   2 +2 43
16 Randzio Hanna 2a nr 3 14 16   6 7 +7 43
16 Szumiło Adrian 2a nr 2 12 18 13       43
17 Kiryluk Wiktor 2b nr 3 11 14 7 10 2 0 42
17 Radomiński Dawid 2a nr 2 5 21 16       42
18 Szydłowski Dawid 2 Społeczna 19 7 14       40
19 Bujnik Oliwia 2a nr 4 11 13 10 4 1 0 38
19 Czeberkus Julia 2a nr 4 19 9 5 5 1 0 38
19 Kapłan Brajan 2 nr 6 8 17 13       38
19 Ziarkiewicz Jan 2a nr 3 13 12 13     38
20 Panasiuk Anna 2 nr 6 11 9 10 7     37
21 Pawluczyk Daniel 2b nr 3 10 3 8 7 11 +8 36
22 Gołębiewski Bartosz 2 nr 6 8 13 10 4 2 0 35
23 Buksińska Anna 2 nr 6 14 7 5 6     34
23 Zawisza Stanisław 2 Społeczna 6 14 14       34
24 Banaszczuk Jan 2 Niepubliczna 14 16   3 +3 33
24 Kozakiewicz Oliwier 2b nr 3 6 9 8 11 5 0 33
25 Sobczuk Stanisław 2a nr 2 15 17       32
26 Kaczmarek Jakub 2a nr 3 12 9 8 2 +2 31
27 Weremko Dominika 2 nr 6 10 9 10     29
27 Wróbel Paweł 2a nr 3 11 9 4 5 +5 29
28 Litwiniuk Liliana 2b nr 3 9 9 5 2 2 0 25
28 Maciejewicz Sebastian 2b nr 3 6 12 4 3     25
28 NavruzbiekowRuslan 2a nr 4 12 13         25
29 Kopania Aleks 2a nr 4 8 14         22
29 Mikołajczuk Paweł 2a nr 2 11 4 7       22
29 Pieńko Liliana 2a nr 4 8 3 11       22
30 Gęborys Ewa 2a nr 3 3 9 4 5     21
31 Maliszewski Szymon 2 nr 6 7 8 5       20
32 Torenc Gabriela 2a nr 4 7 9   3     19
33 Bujan Gabriela 2a nr 4 11 7         18
33 Denisiuk Maciej 2a nr 2 6 5 7       18
34 Chwesiuk Stanisław 2 Społeczna 4 10 3       17
34 Czech Kacper 2 nr 6 6 6 5       17
34 Melaniuk Maja 2b nr 3 6 3 3 5 2 0 17
34 Wojtkowska Aleksandra 2a nr 2 5 7 5       17
35 Rafalska Urszula 2b nr 3 6 5 3 2 1 0 16
36 Denisiuk Emilia 2b nr 3 3 5 3 3 1 0 14
37 Bielecki Bartosz 2 Społeczna 3 5 5       13
38 Popielewicz Mikołaj 2a nr 3 9     3 +3 12
39 Jufimiuk Antoni 2a nr 2 4 7       11
39 Zajdek Kacper 2a nr 9 11         11
40 Wójcicki Karol 2 Społeczna 7 3       10
41 Wasiluk Michał 2a nr 4 9         9
42 Błaszczak Monika 2a nr 4 8         8
42 Głowacki-Żuk Sebastian 2a nr 4 4 4         8
42 Głowacki-Żuk Szymon 2a nr 4 4 4         8
42 Haliburda Bartosz 2a nr 9 8         8
42 Żuk Krzysztof 2 Społeczna 2 6         8
43 Harasimowicz Antonina 2a nr 4 1 6       7
44 Żuprański Marcel 2a nr 4 1 4         5
45 Kutnik Aleksander 2a nr 4 2         2
45 Śledź Magdalena 2 Społeczna 2         2

 

 

Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej