Wyróżnienie w konkursie z języka angielskiego.

Dnia 23 maja 2018 r. Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzózki obchodziła uroczyste święto swojego patrona. Z tej okazji nauczyciele i uczniowie zorganizowali akademię podczas której rozstrzygnięte zostały konkursy z języka polskiego i angielskiego. Jeden z naszych uczniów, Bartek Buszczyński-Żuk z klasy 7d otrzymał wtedy dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie ortograficznym z języka angielskiego, do którego przygotowywał się pod okiem pani Natalii Żylik.
Bartek to chłopak, który żadnego konkursu się nie boi 🙂 dlatego serdecznie GRATULUJEMY !!! i życzymy dalszych sukcesów.
Please follow and like us:

Zdjęcie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
w Białej Podlaskiej.

Archiwum

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej